Fotokursi

      fotokursi_a001Fotokursi ietver  fotografēšanas apmācību , sākot ar fototehnikas izvēli , fotografēšanas režīmu un parametru lietošanu, beidzot ar fotografēšanu dažādās situācijās, izmantojot dabisko un mākslīgo foto apgaismojumu,fotogrāfiju pēcapstrādi un noformēšanu.Fotokursu katrā nodarbībā ir teorija, piemēri, fotogrāfiju apskats un analīze, lai iegūtās  zināšanas un fotografēšanas prasmes  varētu izmantot fotografējot un fotogrāfiju apstrādes procesā.Fotokursos var piedalīties arī bez savas fototehnikas, jo var izmantot fototehniku kas nodarbībās tiek izmantota kā uzskates līdzekļi.Fotokursi paredzēi gan dalībniekiem bez priekšzināšanām, gan arī fotogrāfiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas un prasmes.Apmeklējot fotokursu nodarbības Jūs iegūsiet apliecību par dalību fotokursos .  

Biežāk uzdotie jautājumi :
Vai var piedalīties fotokursos, ja nav nekādu priekšzināšanu fotografēšanā?
Jā, var piedalīties, jo fotokursos no pašiem pamatiem tiek izskaidrots viss, kas nepieciešams fotografēšanas praksē. Fotokursu nodarbībās praktizējamies, izvēloties režīmus, iestatījumus un apgaismojumu, lai viss būtu saprotams un izmantojams, fotografējot ikdienā.

Vai var piedalīties fotokursos, ja ir fotografēšanas pieredze? Ko tādā gadījumā fotokursos var iegūt?

Jā, var piedalīties, jo fotokursu programmā ir gan visaptveroša un efektīva fototehnikas lietošanas prakse, gan apgaismojuma veidošana, gan fotogrāfiju  pēcapstrāde, kā arī citu fotografēšanas procesā nepieciešamu nianšu un profesionālu iemaņu apgūšana.

Vai var piedalīties fotokursos, ja nav savas fototehnikas?

Jā, fotokursos var piedalīties bez savas fototehnikas, jo mācību nolūkos var izmantot fotokursu pasniedzēja fototehniku.

Ja uz kādu nodarbību netiek, kā var apgūt kavēto?

Ņemot vērā, ka mācās divas dalībnieku grupas, tad kavēto nodarbību bez papildus maksas vienmēr var apmeklēt ar otru mācību grupu. Kā arī pirms katras nodarbības uz dalībnieka e-pastu tiek nosūtīta nodarbības prezentācija.

Vai uz fotogrāfiju pēcapstrādes nodarbībām obligāti ir nepieciešams savs dators?

Uz fotogrāfiju pēcapstrādes nodarbībām obligāti nav nepieciešams savs dators, jo fotogrāfiju pēcapstrādes metodes un paņēmieni tiek demonstrēti uz kopējā ekrāna.

Vai jāmaksā par visu fotokursu uzreiz?

Par kursiem maksa ir reizi mēnesī: EUR 65.00 ( kopā 3 reizes: EUR 195.00).

Vai var fotokursus noformēt kā dāvanu?

Jā, fotokursus var formēt dāvanas veidā. Piesakoties tas ir jānorāda. Sazinoties vienosimies par Jums ērtāko dāvanu kartes saņemšanas veidu.